Вбудований GPS-приймач

Deeper PRO+ оснащений вбудованим GPS, який дозволяє створювати батиметричні карти глибин, як під час риболовлі з човна, так і при риболовлі з берега.Досліджуй структуру дна

Deeper PRO+ підтримує сканування з високою роздільною здатністю, що дозволяє розрізняти окремі підводні об'єкти на відстані 1.3 см один від одного та робить сканування максимально точним

Відстежуйте екстремальні глибини

Deeper PRO+ сканує рельєф дна на глибинах до 80 метрів. Завдяки своїй універсальності, його можна використовувати в усіх важкодоступних місцях, недоступних для інших ехолотів.


Переваги Wi-Fi

Deeper PRO+ використовує Wi-Fi з'єднання для передачі більш точної інформації на смартфон. Wi-Fi з'єднання дозволяє максимально збільшити відстань між датчиком Deeper та пристроєм користувача до 100 метрів.

Як це працює

Як працює ехолот Deeper PRO+

Закидний ехолот з GPS

Зробіть точним кожен закид, завдяки вбудованому GPS-приймачу та функції офлайн карт. GPS дозволяє картографувати рельєф і структуру дна, а також відзначати рибні місця під час створення батиметричних карт навіть коли ви рибалите з берега. Все це дозволяє дізнатися особливості тієї чи іншої водойми, знайти найкраще місце лову та підібрати кращу приманку. Розумний Ехолот Deeper PRO+ також підтримує створення карт глибин в Режимі Човна.

Закидний ехолот Deeper з GPS
Роздільник


Deeper використовує технологію Wi-Fi


Deeper PRO+ використовує Wi-Fi з'єднання для передачі інформації на ваш смартфон або планшет. Wi-Fi забезпечує дальність з'єднання між ехолотом і смартфоном до 100 метрів. Вам не потрібен доступ до інтернету через 3G або Wi-Fi на місці риболовлі! Ехолот Deeper має вбудований Wi-Fi передавач, до якого підключається ваш смартфон або планшет. Все, що вам потрібно зробити - це включити Wi-Fi на смартфоні та підключити його до точки доступу Deeper.

Важливе зауваження: якщо ви помітили невелику дальність прийому ехолота, вимкніть мобільні дані 3G/LTE на вашому пристрої. Для використання Deeper вам не буде потрібен мобільний інтернет або прийом сигналу мережі.

Роздільник

Батиметричні карти

Офлайн карти роблять дослідження водойм набагато простіше, за рахунок відображення змін глибини за допомогою зміни кольору. Карти глибин можуть бути збережені на вашому пристрої та використані в будь-який час, щоб зробити вашу риболовлю більш ефективною. Ви можете накладати необмежену кількість шарів на одну карту, істотно покращуючи її точність. Ви зможете використовувати свої карти в майбутньому, коли вам це знадобиться. Ви можете використовувати карти безкоштовно через додаток Deeper.

Створення карт глибин
Роздільник


Виберіть найбільш відповідний колірний режим відображення даних на екрані Діпера ПРО+

Колірний режим

Виберіть найбільш відповідний колірний режим відображення даних на екрані в залежності від часу доби та яскравісті освітлення. Класичний режим відображення має темно-сірий фон і підтримує повнокольорову палітру, забезпечуючи повне розпізнавання всього, що відбувається під водою. Зелений колір в цьому режимі означає підводну рослинність - водорості. Помаранчево-жовтими кольорами відображена риба (чим жовтіший колір, тим сильніше сигнал сонара), темно-коричнево-помаранчевим відображається дно (чим яскравіше помаранчевий колір, тим сильніше сигнал сонара), синій колір вказує на поверхню водойми.

Денний та нічний режими відображення мають контрастнішу колірну палітру. І денний, і нічний колірні режими не виділяють водорості або рибу. Ці режими відображають тільки інтенсивність відбиття сигналу від того або іншого об'єкту, як це роблять професійні стаціонарні ехолоти.

Роздільник

Інші важливі характеристики

Deeper PRO+ має ті ж функціональні характеристики, що і Deeper PRO та навіть перевершує його! Спостерігайте на екрані тільки те, що вам потрібно, керуючи чутливістю свого пристрою. Низька чутливість ідеально підходить для роботи в каламутній воді, дозволяючи відсікти всі непотрібні перешкоди, високу чутливість краще використати для сканування в чистій воді, оскільки цей режим дозволяє розрізнити навіть найменший підводний об'єкт. Ехолот можна використати з будь-якими вудками і волосінями, завдяки вазі 100 грамів і діаметру 65 мм. В результаті ви отримуєте дані найвищої якості від компактного бездротового ехолота.

Deeper PRO+
Технічні характеристики
Розмір: Діаметр - 65 мм
Вага: 100 г
Матеріал корпусу: Міцний ABS пластик
Тип ехолота: Двопроменевий 290 kHz (15°)/90 kHz (55°)
Сумісність: від iOS 8.0 та Android 4.0 до останніх версій iOS і Android
Підключення: Бездротовий зв'язок Wi-Fi
Дальність дії: До 100 м
Max/Min глибина: 80 м / 0.5 м
Частота сканування: до 15 раз/сек
Сенсор температури: Відображення з точністю до цілих градусів
Робоча температура: від -20C до +40C
Джерело живлення: мікро USB B типу, 5V DC, 450мAч макс
Вбудований акумулятор: Літій-полімерний акумулятор 3.7 В, що перезаряджається, 850 мАг, 6 годин роботи; 2 години потрібно, щоб повністю зарядити
Рекомендований адаптер живлення (не входить в комплект): Вхід AC 110V/240V. Вихід Micro USB, 5V 450мAг. Сумісний з 110V/240В. Мікро USB


АксесуариНакладка для нічної риболовлі для ехолота Deeper

Накладка для нічної риболовлі для ехолота Deeper

Рибалите вночі? Додайте підсвічування ехолоту Deeper.

Отримайте максимум від ехолота Deeper вночі - скористайтеся спеціальними накладками для нічної риболовлі. Активуйте режим нічної риболовлі ехолота в додатку, після чого загориться яскравий світлодіод, який підсвітить напівпрозору помаранчеву накладку; ехолот почне світитися в темряві, і ви вже не втратите його з поля зору.

Маленька і легка накладка уміщається в кишені та змінюється за кілька секунд. Накладка забезпечує повну герметичність і захищає ехолот, тому потрапляння вологи та пошкодження йому не загрожують.

Інструкція користувача:

 1. Зніміть оригінальну накладку та замініть її напівпрозорою.
 2. Щільно пригвинтіть накладку Night Fishing Cover, так, щоб відмітки рівня води на локаторі Deeper та напівпрозорій накладці чітко співпадали.
 3. Включіть режим нічної риболовлі(Night Fishing Mode) в програмному додатку Deeper App - спалахне дуже яскраве світлодіодне світло.

Переконайтеся в тому, що накладка Night Fishing Cover щільно пристебнута і закрита. При правильному застосуванні вона ніколи не буває вологою або пошкодженою. Night Fishing Cover – незамінний засіб в туманну дощову погоду. Яскраву помаранчеву накладку видно за будь-яких погодних умов у будь-який час доби.

Універсальне гнучке кріплення для ехолота Deeper

Універсальне гнучке кріплення для ехолота Deeper

Прикріпіть ехолот Deeper до будь-якого човна, байдарки, каное, надувного човна або плавального пристрою з радіокеруванням за допомогою універсального гнучкого кріплення (Flexible Arm Mount 2.0).

Тепер висота кріплення ехолота може налаштовуватися в межах 20 см, що дозволить йому залишатися на поверхні води та забезпечувати постійний зв'язок з вашим смартфоном.

Збільшення довжини кріплення до 79 см дозволяє використати його для більш широкого діапазону судів.

Особливості:

 • Встановлюється за лічені секунди без свердління.
 • Витримує навантаження до 20 кг
 • Зроблено в ЄС з високоміцних матеріалів.
 • Гнучка опора для швидкого та простого налаштування висоти при переміщенні з одного човна на інший.
 • Підходить для будь-яких умов і тролінгу на досить високій швидкості.
 • Сумісно з Deeper PRO та Deeper PRO+
кріплення не сумісно з Deeper START

Як використати:

 1. Прив'яжіть страхувальний ремінець до кріплення Flexible Arm Mount 2.0
 2. Зафіксуйте пластиковий штир кріплення в нижній частині ехолота Deeper, а потім затягніть гвинт в центральному отворі кріплення.
 3. Прикріпіть струбцину до будь-якої деталі човна товщиною до 70 мм.
 4. Прикріпіть страхувальний ремінець до човна.
 5. Налаштуйте дугу кріплення так, щоб ехолот був наполовину в воді.
Кріплення Deeper для фіксації смартфона на вудці

Кріплення Deeper для фіксації смартфона на вудці

Кріплення Deeper для фіксації смартфона на вудці (Deeper Smartphone Mount) дозволяє управляти та переглядати дані ехолота Deeper, тримаючи однією рукою вудку. М'які силіконові фісксатори досить міцні, щоб утримувати смартфон нерухомо на місці, не перекриваючи екран.

Як використовувати кріплення:

 • Закріпіть кріплення на вудці.
 • Використовуйте o-подібні кільця для кріплення Smartphone Mount на вудці.
 • Протягніть помаранчевий пластиковий гачок через o-подібне кільце, натягніть його на вудці та закріпіть іншим помаранчевим пластиковим гачком.
 • Використовуйте одне або більше o-подібних кілець для кріплення Smartphone Mount на вудці. Переконайтеся в надійності кріплення.
 • Встановіть на Smartphone Mount телефон. Акуратно, по черзі, зафіксуйте всі чотири фіксатори по кутах телефона.
 • Перед закиданням вудки, струсіть її кілька разів, щоб упевнитися в надійності кріплення.

Якщо Ви використовуєте кріплення для смартфона, працюючого на операційній системі iOS, користуйтеся двостороннім Smartphone Mount, з горизонтальним і вертикальним розташуванням, залежно від ваших уподобань відображення даних на екрані смартфона. На Android відображення горизонтальне за замовчуванням.


Чохол Deeper для смартфона для зимової риболовлі

Зимовий кейс Deeper 2.0 для смартфона

Чохол для смартфона Deeper для підлідної риболовлі забезпечує повну ізоляцію вашого смартфона. За рахунок зменшення теплообміну, чохол захищає батарею вашого телефона в умовах негативної температури.

 • Захист від бризок зберігає ваш телефон сухим увесь час.
 • Повна герметичність запобігає потраплянню бруду або льоду всередину чохла.
 • Захисне скло з покриттям антивідблиску забезпечує гарну видимість екрану в сонячну погоду та повністю зберігає працездатність сенсора.
 • Аварійне спливання. Призначено для забезпечення плавучісті вашого телефону у разі падіння у воду.*
 • Зимовий чохол зберігає зручність користування телефоном під час його дозарядки.
 • Пасок для руки із застібкою-липучкою дозволяє безпечно та зручно користуватися телефоном, не обмежуючи рухів. Закріпіть чохол на руці за допомогою паска із застібкою-липучкою.
 • Розмір: 205x100x60 мм

* Увага: Чохол не розроблений для використання у воді або занурення. Властивості плавучості будуть залежати від маси телефону та наявності додаткового зарядного пристрою.
Ліхтар з павербанком Deeper

Ліхтар з павербанком Deeper Power Lantern

Підсвітіть свій шлях через будь-яку місцевість, освітіть намет і зарядіть свій телефон за допомогою одного портативного ліхтаря, який важить менше, ніж банка консервів (268 г).

 • Ліхтар захищений від води, вологи, пилу і бруду завдяки силіконовим заглушкам із ступенем захисту IP65.
 • Дальність освітлення 200 м.
 • 6 режимів освітлення: від ультраяскравого до дуже тьмяного завдяки 13 світлодіодним лампам Cree.
 • 158 годин роботи (тьмяне розсіяне світло) від внутрішнього літій-іонного акумулятора ємністю 7000 мАг. Яскраве світло — 12 годин. Ультраяскраве світло — 7 годин.
 • Вбудований павербанк дає змогу зарядити телефон, фотоапарат чи ехолот Deeper у будь-який час у будь-якому місці.
 • Витримує температури від -10ºC до +50ºC

Корпус виготовлений з АБС-пластику та полікарбонату, а чохол — з силікону. Завдяки цьому наш ліхтар є міцнішим та надійнішим у порівнянні з традиційними туристичними ліхтарями. Ліхтар Deeper Power Lantern сертифікований згідно зістандартами CE, FCC, PSE, RoHS.

ФотогалереяДе купити

OPTIMYS.com.ua

Адреса: Київ
Телефони: (093) 268-82-52, (068) 676-84-61, (066) 012-11-53

GPSMobile

Адреса: Дніпро, вул. Калинова, 9А, ТЦ "Міріада"
Телефони: (063) 107-65-67, (098) 070-07-14, (095) 158-21-33

Два капитани

Адреса: м. Харків, Гімназійна набережна 22
Телефони: (057) 773-30-05, (067) 577-32-20, (050) 301-64-00

PROFISH.UA

Адреса: Харків, пр. Науки, 24А
Телефони: (099) 388-00-77, (067) 570-77-99, (057) 702-02-48

DeeperSonar.com.ua

Адреса: Київ
Телефони: (098) 195-75-75, (050) 902-99-29

Eholot.net.ua

Адреса: Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 29
Телефони: (067) 565-71-48, (099) 212-99-94, (056)792-00-52

AutoReg.com.ua

Адреса: Дніпро, пр. Дмитра Яворницького 81, оф. 16А
Телефони: (067) 245-56-56, (066) 490-30-56, (056)-789-77-62
Доставка може бути не безкоштовна (уточнюйте у продавця)

Ksimart.com

Адреса: Київ, вул. Мельникова, 46
Телефон: (067) 103-50-65, (050) 984-21-26, (063) 563-07-63

Cezar.ua

Адреса: м.Київ, вул. Новомостицька 25, оф. 46
Телефон: (044) 229-86-86, (098) 599-02-60, (066) 355-31-90, (093) 355-31-30

Fisher-Shop

Адреса: Київ, вул. О. Пчилки 2-Б, к. 321
Телефони: (044) З62-5I-90, (098) 570-75-46, (095) З77-76-67, (093) 198-80-44

Флагман

Адреси магазинів
Телефони: (044) 495-50-95, (063) 733-18-52, (096) 768-04-93
Доставка може бути не безкоштовна (уточнюйте у продавця)

NAVI

Адреса: Київ, вул. Суворова, 4
Телефони: (044) 599-30-75, (050) 328-99-98, (098) 841-36-39

Deeper.Eholot.net

Адреса: Київ, вул. О. Пироговського, б. 19/8
Телефони: (044) 228-29-76

Aparat.ua

Адреса: Київ, вул. Льва Толстого, 51/102
Телефони: (044) 332-23-23, (095) 695-69-05, (096) 430-45-43, (093) 416-20-20

НАВІТЕК

Адреса: Київ, пр-т Петра Григоренка, 39-Б, оф. 2/2
Телефони: (044) 537-1686

Rozetka

Адреса: Київ, вул. Ярославська, 57
Телефони: (044) 537-02-22, (044) 503-80-80, 0 800 503-808
Безкоштовна доставка тільки по Києву!

Магазин "Рибохват"

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності,50
Телефони: (0532)606503, (099) 2861888, (097) 0645557

КАПІТАН

Адреса: Київ
Телефон: (044) 303-98-98

Lodka5

Адреса: Київ, вул. Святошинська, 25 (поряд зі ст. м. Святошин)
Телефони: (097) 514-08-88, (099) 150-97-17, (063) 641-50-95

Магазин Bereg

Адреса: Київ, вул. Ентузіастів, 5
Телефони: (067) 826-33-12, (095) 026-33-12

Deeper.fish

Адреса: Київ, проспект Героїв Сталінграда, 39А
Телефони: (099) 114-14-61

Магазин "Рибалка"

Адреса: м. Луцьк, вул. Кравчука, 17
Телефони: (050) 516-50-04

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА по Україні!
Гарантія - 24 місяців