Переваги Wi-Fi

Deeper PRO використовує Wi-Fi з'єднання для передачі більш точної інформації на смартфон. Wi-Fi з'єднання дозволяє максимально збільшити відстань між датчиком Deeper та пристроєм користувача до 100 метрів.Досліджуй структуру дна

Deeper PRO підтримує сканування з високою роздільною здатністю, що дозволяє розрізняти окремі підводні об'єкти на відстані 1.3 см один від одного.

Відстежуйте екстремальні глибини

Deeper PRO сканує рельєф дна на глибинах до 80 метрів. Завдяки своїй універсальності, його можна використовувати в усіх важкодоступних місцях, недоступних для інших ехолотів.Безкоштовні офлайн карти

Коли ви працюєте в режимі Човна, додаток Deeper об'єднує дані сонара з GPS координатами смартфона та створює батиметричні карти глибин в режимі реального часу, які миттєво відображаються на екрані смартфона.

Як це працює

Як працює ехолот Deeper PRO

Бездротовий закидний ехолот

Простий в налаштуванні та використанні Deeper PRO - дуже компактний (65 мм) і легкий (100 г). Ехолот можна використовувати зі стандартним волосіням. Значно розширює можливості навіть під час риболовлі з берега в порівнянні з Deeper 3.0. Тепер ви можете отримувати високоточні дані сканування, які раніше були доступні тільки на дорогих стаціонарних ехолотах.

Дуже компактний (65 мм) і легкий (100 г) ехолот Deeper
Роздільник


Deeper використовує технологію Wi-FiDeeper PRO використовує Wi-Fi з'єднання для передачі інформації на ваш смартфон або планшет. Wi-Fi забезпечує дальність з'єднання між ехолотом і смартфоном до 100 метрів. Вам не потрібен доступ до інтернету через 3G або Wi-Fi на місці риболовлі! Ехолот Deeper має вбудований Wi-Fi передавач, до якого підключається ваш смартфон або планшет. Все, що вам потрібно зробити - це включити Wi-Fi на смартфоні та підключити його до точки доступу Deeper.

Важливе зауваження: якщо ви помітили невелику дальність прийому ехолота, вимкніть мобільні дані 3G/LTE на вашому пристрої. Для використання Deeper вам не буде потрібен мобільний інтернет або прийом сигналу мережі.

Роздільник

Режим човна

Режим Човна (Boat Mode) дозволяє створювати особисті батиметричні карти, які відображаються на вашому пристрої в реальному часі. Додаток Deeper комбінує дані щодо глибин, отримані від Deeper, з даними GPS на смартфоні та створює в режимі реального часу батиметричні карти, які відразу відображаються на екрані смартфона. Всі карти зберігаються в історії і потім можуть бути використані в будь-який момент для пошуку кращого місця для ефективної риболовлі.

Створення карт глибин
Роздільник


PRO підтримує сканування з високою роздільною здатністю

Підводні об'єкти з високою роздільною здатністю

Підвищений дозвіл сканування дозволяє розрізняти підводні об'єкти на відстані 1.3 см та відображати навіть найменші предмети. У той час, як восьмикратно збільшений динамічний діапазон дає можливість точніше визначати ці об'єкти. Усе це робить інформацію, що відображається, ще точнішою.

Роздільник

Підвищена частота сканування

Всі ці сканування забезпечують вас корисними рекомендаціями щодо місць, де ховається риба. Deeper PRO поліпшений вдвічі збільшеною частотою сканування до 15 раз/сек, що дозволяє значно швидше відображати рух риби та підводних об'єктів. Таким чином ви не пропустите жодну рибу.

Підвищена частота сканування
Роздільник


Додаток Deeper сумісний з більшістю iOS та Andoid смартфонів і планшетів

Розумна рибалка

Додаток Deeper працює в онлайн і офлайн режимах, забезпечуючи користувача всіма необхідними функціями. Визначайте найкращі дні і кращі години для максимального улову за допомогою сонячно-місячного календаря. Отримуйте актуальний прогноз погоди для улюблених місць риболовлі за допомогою функції Погода.

Створюйте рибальські нотатки, робіть знімки, діліться досягненнями в соц. мережах і т.д.

Додаток Deper сумісний з більш ніж 9800 iOS та Android пристроями. Ви можете оновлювати його в слушний для вас час. Використовуючи останню версію додатка, ви отримаєте доступ до новітніх функцій, а ваш ехолот досягне максимальної продуктивності. Додаток повністю безкоштовний для завантаження та оновлення на багатьох мовах.

Технічні характеристики
Розмір: Діаметр - 65 мм
Вага: 100 г
Матеріал корпусу: Міцний ABS пластик
Тип ехолота: Двопроменевий 290 kHz (15°)/90 kHz (55°)
Сумісність: від iOS 8.0 та Android 4.0 до останніх версій iOS і Android
Підключення: Бездротовий зв'язок Wi-Fi
Дальність дії: До 100 м
Max/Min глибина: 80 м / 0.5 м
Частота сканування: до 15 раз/сек
Сенсор температури: Відображення з точністю до цілих градусів
Робоча температура: від -20C до +40C
Джерело живлення: мікро USB B типу, 5V DC, 450мAг макс
Вбудований акумулятор: Літій-полімерний акумулятор 3.7 В, що перезаряджається, 850 мАг, 6 годин роботи; 2 години потрібно, щоб повністю зарядити
Рекомендований адаптер живлення (не входить в комплект): Вхід AC 110V/240V. Вихід Micro USB, 5V 450мAг. Сумісний з 110V/240В. Мікро USB


АксесуариНакладка для нічної риболовлі для ехолота Deeper

Накладка для нічної риболовлі для ехолота Deeper

Рибалите вночі? Додайте підсвічування ехолоту Deeper.

Отримайте максимум від ехолота Deeper вночі - скористайтеся спеціальними накладками для нічної риболовлі. Активуйте режим нічної риболовлі ехолота в додатку, після чого загориться яскравий світлодіод, який підсвітить напівпрозору помаранчеву накладку; ехолот почне світитися в темряві, і ви вже не втратите його з поля зору.

Маленька і легка накладка уміщається в кишені та змінюється за кілька секунд. Накладка забезпечує повну герметичність і захищає ехолот, тому потрапляння вологи та пошкодження йому не загрожують.

Інструкція користувача:

 1. Зніміть оригінальну накладку та замініть її напівпрозорою.
 2. Щільно пригвинтіть накладку Night Fishing Cover, так, щоб відмітки рівня води на локаторі Deeper та напівпрозорій накладці чітко співпадали.
 3. Включіть режим нічної риболовлі(Night Fishing Mode) в програмному додатку Deeper App - спалахне дуже яскраве світлодіодне світло.

Переконайтеся в тому, що накладка Night Fishing Cover щільно пристебнута і закрита. При правильному застосуванні вона ніколи не буває вологою або пошкодженою. Night Fishing Cover – незамінний засіб в туманну дощову погоду. Яскраву помаранчеву накладку видно за будь-яких погодних умов у будь-який час доби.

Універсальне гнучке кріплення для ехолота Deeper

Універсальне гнучке кріплення для ехолота Deeper

Прикріпіть ехолот Deeper до будь-якого човна, байдарки, каное, надувного човна або плавального пристрою з радіокеруванням за допомогою універсального гнучкого кріплення (Flexible Arm Mount 2.0).

Тепер висота кріплення ехолота може налаштовуватися в межах 20 см, що дозволить йому залишатися на поверхні води та забезпечувати постійний зв'язок з вашим смартфоном.

Збільшення довжини кріплення до 79 см дозволяє використати його для більш широкого діапазону судів.

Особливості:

 • Встановлюється за лічені секунди без свердління.
 • Витримує навантаження до 20 кг
 • Зроблено в ЄС з високоміцних матеріалів.
 • Гнучка опора для швидкого та простого налаштування висоти при переміщенні з одного човна на інший.
 • Підходить для будь-яких умов і тролінгу на досить високій швидкості.
 • Сумісно з Deeper PRO та Deeper PRO+
кріплення не сумісно з Deeper START

Як використати:

 1. Прив'яжіть страхувальний ремінець до кріплення Flexible Arm Mount 2.0
 2. Зафіксуйте пластиковий штир кріплення в нижній частині ехолота Deeper, а потім затягніть гвинт в центральному отворі кріплення.
 3. Прикріпіть струбцину до будь-якої деталі човна товщиною до 70 мм.
 4. Прикріпіть страхувальний ремінець до човна.
 5. Налаштуйте дугу кріплення так, щоб ехолот був наполовину в воді.
Кріплення Deeper для фіксації смартфона на вудці

Кріплення Deeper для фіксації смартфона на вудці

Кріплення Deeper для фіксації смартфона на вудці (Deeper Smartphone Mount) дозволяє управляти та переглядати дані ехолота Deeper, тримаючи однією рукою вудку. М'які силіконові фісксатори досить міцні, щоб утримувати смартфон нерухомо на місці, не перекриваючи екран.

Як використовувати кріплення:

 • Закріпіть кріплення на вудці.
 • Використовуйте o-подібні кільця для кріплення Smartphone Mount на вудці.
 • Протягніть помаранчевий пластиковий гачок через o-подібне кільце, натягніть його на вудці та закріпіть іншим помаранчевим пластиковим гачком.
 • Використовуйте одне або більше o-подібних кілець для кріплення Smartphone Mount на вудці. Переконайтеся в надійності кріплення.
 • Встановіть на Smartphone Mount телефон. Акуратно, по черзі, зафіксуйте всі чотири фіксатори по кутах телефона.
 • Перед закиданням вудки, струсіть її кілька разів, щоб упевнитися в надійності кріплення.

Якщо Ви використовуєте кріплення для смартфона, працюючого на операційній системі iOS, користуйтеся двостороннім Smartphone Mount, з горизонтальним і вертикальним розташуванням, залежно від ваших уподобань відображення даних на екрані смартфона. На Android відображення горизонтальне за замовчуванням.


Чохол Deeper для смартфона для зимової риболовлі

Зимовий кейс Deeper 2.0 для смартфона

Чохол для смартфона Deeper для підлідної риболовлі забезпечує повну ізоляцію вашого смартфона. За рахунок зменшення теплообміну, чохол захищає батарею вашого телефона в умовах негативної температури.

 • Захист від бризок зберігає ваш телефон сухим увесь час.
 • Повна герметичність запобігає потраплянню бруду або льоду всередину чохла.
 • Захисне скло з покриттям антивідблиску забезпечує гарну видимість екрану в сонячну погоду та повністю зберігає працездатність сенсора.
 • Аварійне спливання. Призначено для забезпечення плавучісті вашого телефону у разі падіння у воду.*
 • Зимовий чохол зберігає зручність користування телефоном під час його дозарядки.
 • Пасок для руки із застібкою-липучкою дозволяє безпечно та зручно користуватися телефоном, не обмежуючи рухів. Закріпіть чохол на руці за допомогою паска із застібкою-липучкою.
 • Розмір: 205x100x60 мм

* Увага: Чохол не розроблений для використання у воді або занурення. Властивості плавучості будуть залежати від маси телефону та наявності додаткового зарядного пристрою.

ФотогалереяДе купити

OPTIMYS.com.ua

Адреса: Київ
Телефони: (093) 268-82-52, (068) 676-84-61, (066) 012-11-53

Cezar.ua

Адреса: м.Київ, вул. Новомостицька 25, оф. 46
Телефони: (044) 229-86-86, (098) 599-02-60, (066) 355-31-90, (093) 355-31-30

Eholot.net.ua

Адреса: Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 29
Телефони: (067) 565-71-48, (099) 212-99-94, (056)792-00-52

DeeperSonar.com.ua

Адреса: Київ
Телефони: (098) 195-75-75, (050) 902-99-29

Флагман

Адреса: Харків, ТЦ "Космос", вул. Академіка Павлова, 144-Б
Телефони: (057) 727-13-03, (067) 571-13-03, (057) 343-22-33,(057) 728-17-16, (057) 714-42-10
Доставка може бути не безкоштовна (уточнюйте у продавця)

Fisher-Shop

Адреса: Київ, вул. О. Пчилки 2-Б, к. 321
Телефони: (044) З62-5I-90, (098) 570-75-46, (095) З77-76-67, (093) 198-80-44

Lodka5

Адреса: Київ, вул. Святошинська, 25 (поряд зі ст. м. Святошин)
Телефони: (097) 514-08-88, (099) 150-97-17, (063) 641-50-95

GPSMobile

Адреса: Дніпро, вул. Калинова, 9А, ТЦ "Міріада"
Телефони: (063) 107-65-67, (098) 070-07-14, (095) 158-21-33

AutoReg.com.ua

Адреса: Дніпро, пр. Дмитра Яворницького 81, оф. 16А
Телефони: (067) 245-56-56, (066) 490-30-56, (056)-789-77-62
Доставка може бути не безкоштовна (уточнюйте у продавця)

Два капітани

Адреса: м. Харків, Гімназійна набережна 22
Телефони: (057) 773-30-05, (067) 577-32-20, (050) 301-64-00

PROFISH.UA

Адреса: Харків, пр. Науки, 24А
Телефони: (099) 388-00-77, (067) 570-77-99, (057) 702-02-48

Aparat.ua

Адреса: Київ, вул. Льва Толстого, 51/102
Телефони: (044) 332-23-23, (095) 695-69-05, (096) 430-45-43, (093) 416-20-20

NAVI

Адреса: Київ, вул. Суворова, 4
Телефони: (044) 599-30-75, (050) 328-99-98, (098) 841-36-39

Deeper.Eholot.net

Адреса: Київ, вул. О. Пироговського, б. 19/8
Телефони: (044) 228-29-76

НАВІТЕК

Адреса: Київ, пр-т Петра Григоренка, 39-Б, оф. 2/2
Телефони: (044) 537-1686

Rozetka

Адреса: Київ, вул. Ярославська, 57
Телефони: (044) 537-02-22, (044) 503-80-80, 0 800 503-808
Безкоштовна доставка тільки по Києву!

Магазин "Рибохват"

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності,50
Телефони: (0532)606503, (099) 2861888, (097) 0645557

КАПІТАН

Адреса: Київ
Телефон: (044) 303-98-98

Ksimart.com

Адреса: Київ, вул. Мельникова, 46
Телефон: (067) 103-50-65, (050) 984-21-26, (063) 563-07-63

Магазин Bereg

Адреса: Київ, вул. Ентузіастів, 5
Телефони: (067) 826-33-12, (095) 026-33-12

Deeper.fish

Адреса: Київ, проспект Героїв Сталінграда, 39А
Телефони: (099) 114-14-61

Магазин "Рибалка"

Адреса: м. Луцьк, вул. Кравчука, 17
Телефони: (050) 516-50-04

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА по Україні!
Гарантія - 24 місяців